Uudised/Testid

Parimad kõrvaklapid ehk What Hi-Fi? kõrvaklappide TOP 50 edetabel aastal 2013

top-headphonesWhat Hi-fi? 2013 aasta oktoobrikuu number teeb supertesti, et selgitada antud hetke 50 parimat kõrvaklappi erinevates tüüpides ja erinevaks otstarbeks, alates mõnekümne eurostest lihtsatest nööpidest lõpetades 1000€ hinnaklassi jäävate tõeliste Hi-Fi imedeni. Ikka selleks, et teil, ostjatel, oleks kergem leida see, mis teie vajadustele kõige paremini vastab.

Toome siinkohal teieni need parimateks tunnistatud klapid, mis ka meie tootevalikus on (neid on 50-st 38 !!) (ja suur osa neist 38-st on demomudelite näol ka meie salongis väljas ehk siis kõikide huviliste jaoks enne ostu järele proovitavad);  nimekirja lõpus on aga välja toodud need mudelid, mida me (veel) pakkuda ei saa.

NB! Septembris-oktoobris avaldame siin 2018 aasta parimate kõrvaklappide nimekirja

5 aastaga, mis antud TOP-i kokkupanekustmöödunud on, on paljud selles olevad mudelid tootmisest maha läinud või uute versioonidega asendunud, samuti päris palju uusi ja väga häid mudeleid nagu Bowers&Wilkins P7 ja PX, AKG Y50, Y50BT, N60 NC ja K550 MKII, Oppo PM1, PM2 ja PM3, Audio Technica ATH-M50X ja ATH-MSR-7, Sennheiser Momentum 2, Momentum In-Ear, Momentum Wireless, HD800 S, HD 660 S, Grado SR325e, Sennheiser RS185, Bose QuietComfort 35, Nad Viso HP50, Focal Clear,  Hifiman Sundara, Sony WH-1000XM3, Hedd Audio Heddphone jne.
Kuna ValiHeli üks eesmärkidest on olla Eesti parim kõrvaklappide pakkuja, siis on enamus neist klappidest ka meie kõrvaklapistendil väljas. Seega uskuge vanasõna "oma kõrv on kuningas" ja tulge julgesti  siia kohale enda maitsele ja rahakotile sobivamaid eksemplare välja valima. Leiate eest valiku, mis koosneb üle 80 erinevast oma hinnaklassi on-ear, over-ear ja in-ear tippmudelist, lisaks erinevaid DAP-e ja DAC-e + kõrvaklapivõimendeid hinnaklassist 50€ kuni 2500€.

Senikaua, kui leiame aega meie salongi eri klappe testima tulnud klientide teenindamise kõrvalt kõik need uued mudelid ka siin ära kirjeldada, soovitame tutvuda What Hi-Fi? parimate valikuga: http://www.whathifi.com/best-buys/best-headphones

 


 

k451 lrgAKG K451
Parimad kõrvaklapid igaühele ja igal pool kasutamiseks.
Need AKG K450 klappide järeltulijad erinevad eelkäijatest vaid lisandunud Apple’i seadmete jaoks sobiva kaugjuhtimispuldi ja mikrofoniga varustatud teise juhtme osas (muude seadmete jaoks mõeldud lihtne juhe on ka komplektis kaasas). Kerged ja mugavad kaasas kanda (neid saab kokku „klappida“), oma hinna kohta suurepärase helikvaliteediga.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/akg-k451
Hind: 99€
Saadavus: laos, demoeksemplar salongis!

 

igradoGrado iGrado
Parima heliga kaasaskantavad kõrvaklapid madalamas hinnaklassis. Nende pakutav detailsus ja heli puhtus on lihtsalt midagi sellist, mida teised selle hinnaklassi klapid pakkuda ei suuda. Ent pööra tähelepanu sellele, et need klapid on avatud disainiga, mis tähendab, et sinu kuulatav muusika on kuulda ka ümbruses viibijatele. Ja samuti jõuavad ümbritsevad helid mingil määral ka sinu kõrva.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/igrado
Tootja tooteleht: LINK
Hind: 69€
Saadavus: laos, demopaar meil salongis!ath cks55iAudio-Technica ATH-CKS55i
Parimad kõrvaklapid bassiarmastajast iPhone omanikule. Nende detailsus ja puhtus pole küll tippklassist ent nende pehme bass on midagi erilist.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/audio-technica-ath-cks55i
Hind: 59€
Saadavus: laos, demopaar salongisdtx101ieBeyerdynamic DTX 101iE
Täpselt paigas taasesitusega kogu sagedusala osas, saavad suurepäraselt hakkama iga muusikastiiliga. Soovitatav on kasutada neid hoides juhtmeid üle kõrva, et sealtkaudu sisenevat hõõrdumisest tulenevat müra minimeerida.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/dtx-101-ie
Hind: 74€
Saadavus: laos. Salongis nende suuremad vennad Beyerdynamic MMX-101ie –dcitiscape downtownPhilips CityScape Downtown
Parimad kõrvaklapid hästiriietatud härrasmehele. Väga mugavad, stiilsed ja meeldivad kuulata. Pole küll detailsuse osas päris tippklassist aga see jälle ei tee nendega ka kehvema kvaliteediga muusika kuulamist ebameeldivaks.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/philips-citiscape-downtown
Hind: ~45€, saadaval erinevates arvutipoodides.

 
 

sr80iGrado SR80i
Parimad kodustes oludes kasutamiseks mõeldud klapid selle raha eest. Detailsed ja neutraalsed ja sedasi suurepärased kõikides muusikastiilides. Aga näevad välja veidi igavad ja vanaaegsed (aga on see-eest väga mugavad) ja oma avatud ehituse tõttu päästavad helisid ümbrusesse. Ettevaatust kehva kvaliteediga salvestatud muusika või odava helitehnikaga kuulamisel – need klapid paljastavad nii taustamüra kui ka salvestuste vead.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/node/1259788
Tootja tooteleht: LINK
Hind: 115€
Saadavus: laos, demopaar salongis.ath es55Audio-Technica ATH-ES55
Parimad ruumilise heliga suletud tüüpi klapid. Vajavad sissemängimiseks päeva-paari jagu aega aga siis pakuvad nad ka väga detailset, naturaalset ja avatud helipilti.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/audio-technica-ath-es55
Hind: 99€
Saadavus: tootmine lõpetatudGoldring NS1000Goldring NS-1000
Parimad end aastate jooksul õigustanud klapid. Need müraeemaldusega klapid on olnud tootmises juba päris pikka aega ent sellegi poolest pakuvad konkurentsivõimeliselt puhast, detailset ja ruumilist heli, suutes samala ajal väga efektiivselt eemaldada taustal häirivad erinevad mürad.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/goldring-ns-1000-noise-cancelling%29
Hind: 190€
Saadavus: 2013 aastal tootmine lõpetati :(ath ws55iAudio-Technica ATH-WS55i
Parimad võimsa bassiga kõrvaklapid. Nendele eelnenud mudel ATH-WS55 oli samuti võimsa bassiga, ent see bass oli ebamäärane ja ülespuhutud. Uuel mudeli jaoks tehti asjad ümber ja nüüd on see bass sama võimas ent  kontrolli all ja ülejäänud helipildiga ühte takti käiv. Need klapid on ka varustatud Apple'i toodetega kokkusobiva 3-nupulise integreeritud kaugjuhtimispuldiga.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/ath-ws55i
Hind: 105€
Saadavus: tootmine lõpetatud.mmx101ieBeyerdynamic MMX 101iE
Parimad erinevate nutitelefonidega kasutamiseks mõeldud klapid. Oma väiksematest vendadest DTX-101iE-dest veel detailsema ja dünaamilisema heliga. Lisaks on neil ka juhtmesse integreeritud mikrofon kõnede tegemiseks.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/mmx-101ie
Hind: 89€
Saadavus: tootmine lõpetatudmie2iBose MIE2i
Parimad kõrvaklapid neile, kes ei taha enda kõrvakanalisse asju toppida või end välismaailma helide eest isoleerida. Tänu originaalsele disainile paiknevad need klapid kuulmekäigu ees ent püsivad sellegipoolest kindlalt kõrvas, seda isegi sportides. Ja pakuvad ka detailset ja nauditavat heli. Lisaväärtust annab 3 nupuga integreeritud kaugjuhtimispult.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/bose-mie2i
Hind: 129€
Saadavus: tootmine lõpetatudigi2Grado iGi
Parimad liikuva inimese Hi-Fi klapid. Justnagu Grado kõrvapealsed klapid on need in-earid heli osas teistele ligipääsmatus kvaliteediklassis. I-täht nimes võiks küll viidata ühilduvust Apple´i seadmetega kuid neil klappidel ei ole siiski ei mikrofoni ega ka kaugjuhtimispulti.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/grado-igi
Tootja tooteleht: LINK
Hind: 99€
Saadavus: laos, demopaar salongis.

 


x320Sennheiser X320
Parimad Xboxi omanike mänguriklapid. Mängimiseks mõeldud klappide kohta haruldaselt detailse ja ruumilise heliga. Integreeritud mikrofoni saab vaigistada selle lihtsalt suu eest ära liigutades. Ainsaks probleemiks jääva juhtmed aga juhtmevabad mänguriklapid on palju kallimad ja kahjuks ka kehvema heliga.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/sennheiser-x320
Hind: 91€
Saadavus: tootmine lõpetatud, asemel uued GSP ja G4ME ZERO mudelidb&w p3B&W P3
Parima väljanägemisega kaasaskantavad kõrvaklapid. Ja samas ka suurepärase heliga. Sest disaini ja helikvaliteedi veatu ühendamine on juba kord Bowers&Wilkinsi leivanumber. Nende esimestest kõrvapealsetest klappidest, mudelinimega P5, on palju edasi arenenud – nüüd kasutatakse B&W ise välja arendatud elemente, lisaks Apple`i seadmetele sobivale mikrofoniga ja kaugjuhtimisnuppudega juhtmele on nüüd komplektis ka juhe Samsungi, HTC, Nokia, Sony Ericssoni ja pea kõigi teiste mobiiltelefonidega ühendamiseks. Väiksem kaal, võimalus valida musta ja valge välimuse vahel jne jne. On vähe põhjusi neid klappe mitte osta.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/bw-p3
Hind: 189€
Saadavus: laos, demopaar salongis!


German Maestro GMP 8.35DGerman Maestro GMP 8.35D
Parimad kõrvaklapid pikaajaliseks vintsutusi täis kasutamiseks. Need German Maestro esimesed ja sellele vaatamata imeliku nimega klapid on loodud selgelt stuudiokasutust silmas pidades - välimus on nende vastupidavuse eesmärgil tahaplaanile jäänud. Ent kui sulle ongi just selliseid tugevaid tükke vaja ja sa hindad ka head helikvaliteeti, siis oled leidnud oma.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/german-maestro-gmp-835-d
Hind: 164€
Saadavus: laosmm400xSennheiser MM 400-X
Parimad kaasaskantavad bluetooth kõrvaklapid. PXC-310BT mudeli järglased, kompaktsed, parimat helikvaliteeti tagava aptX koodeki toega (nutitelefonidest pakuvad seda tuge näiteks Samsung  Galaxy S3 ja HTC One X) ja isegi sisseehitatud mikrofoniga telefoniga suhtlemiseks. Neist kraad kangem versioon MM 450-X pakub lisaks veel aktiivset mürasummutust. Helikvaliteedilt küll mitte nii head, kui samas hinna juhtmega kõrvaklapid ent sellegipoolest piisavalt musikaalsed.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/content/sennheiser-mm-400-x
Hind: 199€
Saadavus: tellimisel.

harkar-clHarman Kardon CL

Parimad kõrvaklapid neile, kes tahavad erineda. Helikvaliteedilt küll mitte selle hinnaklassi parima, B&W P3 klapipaariga võrdne, ent väljanägemiselt üskjagu erinevad. Rohkem nahka ja metalli, suuremad ja silmatorkavalt kandilised padjad.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/harman-kardon-cl
Hind: 199€ KÜSI PAKKUMIST!
Saadavus: laos.Klipsch Image X10iKlipsch Image X10i
Parimad kõrvasisesed klapid juba pikka aega. Alates eelmisest mudelist X10 ja nüüd ka mikrofoniga varustatult ja X10i nime kandes on need suurepärase heliga, olles ise kerged ja üllatavalt mugavad kanda.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/klipsch-image-x10i
Hind: 249 199€
Saadavus: salongis, kohal on ka nende veidi odavam sõsarmudel X7iath es88Audio Technica ATH-ES88
Parimad kõrvaklapid stiiliteadlikule ekstsentrikule. Justkui metallist ja nahast iluasi, ent samas ka meeldiva helipildiga. Küll veidi sooja ja raske sellisega, kus võiks olla veidi rohkem detailsust ja dünaamikat ent siiski ei suuda see üldpilti rikkuda. 
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/audio-technica-ath-es88
Hind: 259€
Saadavus: laos.


 

fidelio1Philips Fidelio L1
Parimad nautimiseks ja mõnulemiseks. Pehmest nahast ja siidise heliga, tänu poolavatud ehitusele ka praktilisemad kasutada. Päris tippklappidest jääb puudu veidi agressiivsust ja täpsust.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/philips-fidelio-l1
Hind: 269€ KÜSI PAKKUMIST!
Saadavus: laos.ie80 2Sennheiser IE 80
Parimad klapid heli oma maitse järgi sättida soovijatele. Selleks on need klapid varustatud väikeste kruvikestega, mida keerates on võimalik madalaid sagedusi juurde või vähemaks reguleerida. Veerandist pöördest päripäeva piisab, et saaksite endale detailsed, jõulised, ruumilise ja täpse bassiga helitekitajad. Apple’i seadmete omanikud võivad küll kurvastada, et integreeritud juhtpult on ilma mikrofonita ent selline on siiski olemas sarnases (kuigi kallimas) mudelis IE 8i
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/sennheiser-ie80
Hind: 245€
Saadavus: laos, demomudel salongishd 25 1 iiSennheiser HD 25 Adidas Originals (HD-25-1 II)
Parimad stuudiokvaliteeti pakkuva klapid. Sennheiseril on komme iga natukese aja tagant oma klappe uuendada ja viimaste muudatustega on need juba pikemat aega turul olnud klapid saanud heli poolest veelgi paremaks – see on nüüd täpselt tasakaalustatud helipildiga ning suurepärase detailsuse ja dünaamikaga.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/sennheiser-hd-25-1-ii-adidas-originals
Hind: 229€
Saadavus: tellimisel.k550-bAKG K 550
Parimad kõrvasoojendajad. Need suurte elementide, laia peavõru ja jämeda kaabliga klapid on suurusele vaatamata kerged ja mugavad kanda, kuigi suuruse tõttu sobivad siiski peamiselt tubaseks kasutuseks. Seal annavad nad teile aga kõlaritega võrreldava ruumilise, detailse ja jõulise heli.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/k550
Hind: 199€ 179€
Saadavus: laos, demopaar salongis! Olemas ka nende klappide valge, iPhone juhtpuldiga versioon AKG K551quietcomfort15Bose QuietComfort 15
Parimad sagedasele lendajale. Tänu suurepärasele mürasummutusele ja helikvaliteedile vaat et asendamatud lennukis või mõnes teises sarnases keskkonnas. Lisaks veel kerged ja pehmed, kui padjad.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/bose-quietcomfort-15
Hind: 299€ 249€
Saadavus: laos, demopaar salongisq701-3AKG Q701
Parimad kuulsuse käejäljega klapid. Need legendaarse muusiku ja produtsendi Quincy Jones „omad“ klapid on nagu K 550 klapidki suured ent mugavad ja ei väsita ka pikaajalisel kuulamisel. Ning heli on neil samuti peaaegu veatu. Kellele neoonroheline kohe üldse ei istu, on saadavad ka mustad ja valged versioonid.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/akg-q701
Hind: 499€ KÜSI PAKKUMIST!
Saadavus: laos


t50p-2Beyerdynamic T50p
Parima helikvaliteediga kaasaskantavad klapid. Kerged, mugavad ja noortepärase välimusega, mängivad hästi igat liiki muusikat ja ei too kõrvukriipivalt välja isegi madalakvaliteediliste salvestiste puudusi.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/beyerdynamic-t50p
Hind: 249€
Saadavus: tellimiselgr10Grado GR10
Parimad in-earid ehk kõrvasisesed klapid vähem kui £500 eest. Kui sa soovid oma pakkimata formaadis muusikakollektsiooni parimal moel kasutada ja oled nõus soetama lisaks DACi ja kõrvaklapivõimendi, siis need klapid on seda väärt pakkudes nii detailset ja ruumilist helipilti, nagu ei ükski teine klapipaar selles hinnaklassis.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/grado-gr10
Hind: 349€
Saadavus: laos, demomudel salongism4u2-2PSB M4U2
Parimad kapid kõigeks. Olgu see siis lennukis reisimine (selleks on need klapid nii passiivse kui ka aktiivse mürasummutusega), väikeste kaasaskantavate muusikamängijate taha ühendatuna (selleks on neis klappides sisseehitatud võimendi, mis säästab selle mängija akut) või lihtsalt mõnusalt muusika kuulamine, siis seda kõike need seni vaid kõlarivalmistajana tuntud PSB esimesed! kõrvaklapid ka pakkuda suudavad. Mugavad,  hea heliga ja mitte üldse väga kallid.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/psb-m4u2
Hind: 329€
Saadavus: laos, demopaar salongis!rs220-1Sennheiser  RS220
Parimad juhtmevabad klapid. Digitaalne pakkimata signaaliedastus, saatjal lisaks sisendid ka optilise ja koaksiaalse digitaalse signaali vastuvõtuks ja suurepärane helikvaliteet.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/sennheiser-rs-220
Hind: 449€ KÜSI PAKKUMIST!
Saadavus: tootmine lõpetatud asemel RS195, mille demomudel meil ka salongisk3003-1AKG K3003 i
Parimad kõrvaklapid eelarvest lõhki ajamiseks. Kaasaskandmiseks mõeldud klapid, millele pole siiski väärilist kaasaskandmiseks mõeldud heliallikat. Aga ühenda need korraliku tehnika taha ja kuuled heli kvaliteediga, milleks kaugeltki ükski teine in-ear klapp võimeline ei ole. Ja ka paljud kallid kõrvapealsed klapid ei paku nii head heli.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/akg-k3003i
Hind: 999€ KÜSI PAKKUMIST!
Saadavus: tellimiselps1000Grado PS1000
Parimad, mida tahta. Need metallist konstruktsiooni ja mahagonist sisemusega klapid on justkui kõrvaklappide raskekahurivägi – kaaluvad ligi 500 grammi aga see-eest taasesitavad muusikast ka kõik selle, mis kunagi sinna salvestatud on. Pea ainult meeles, et nad nõuavad ka väärilist tehnikat endaga ühendamiseks ning sobivat keskkonda ja aega nautimiseks. Kui kõik see on olemas, siis on nad väärt iga kulutatud eurot.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/grado-ps1000
Hind: 1790€
Saadavus: laoshd700-1Sennheiser  HD700
Parimad klapid mugavuse hindajatele. Ja nad pole mitte ainult ülimugavad vaid ka mõnusalt sooja ja pehme tämbriga ning detailse keskosaga, mis pakub erilist rõõmu vokaal- ja klaverimuusika hindajatele. Maksimumhinde saamiseks jääb aga neil veidi puudu agressiivsusest.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/sennheiser-hd-700
Hind: 699€ KÜSI PAKKUMIST!
Saadavus: laos, demopaar salongis!shure srh1840Shure SRH1840
Parimad kõrvaklapid, mis kõlavad "just nii, nagu peaks". Sobivad igat sorti muusikale ja on väärt igat nendele kulutatud eurot.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/shure-srh1840
Hind: 579€
Saadavus: laos, demomudel salongissr325isGrado SR325is
Parimad klapid kodus kuulamiseks. Niigi headest Grado klappidest tõenäoliselt kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega mudel.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/grado-sr325is
Hind: 299€
Saadavus: laos, demopaar salongisath w1000xAudio Technica ATH-W1000X
Parimad suletud kõrvaklapid. Nende sobivus pole ehk parim, ka näib nende naturaalse ameerika kirsist korpus välja justnagu polekski see naturaalne. Ent helipildile pole nende klappide puhul ette heita mitte kui midagi. 
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/audio-technica-ath-w1000x
Hind: 749€
Saadavus: tellimisel.t1Beyerdynamic T1
Parimad klapid audio-analüütikule. Peaaegu täiuslik heliedastus terves kuulatavas sagedusalas ja kindlasti parim alla 1000£ maksvate kõrvaklappide seas. Siiski tuleks nende klappide täie potentsiaali ärakasutamiseks ühendada need spetsiaalse Beyerdynamic A1 kõrvaklapivõimendi taha. Ja te saate tulemuse, mis jätab varju enamuse alla 20000£ maksvaid võimendi-kõlari süsteeme.
What-Hi-Fi? ülevaade:  http://www.whathifi.com/review/grado-sr325is
Soovituslik jaehind: 999€ KÜSI PAKKUMIST!
Saadavus: tellimisel

 
 


 

Ja lõpetuseks teised TOP50 sisse pääsenud klapid, mida me (hetkel) teile pakkuda ei saa:

 

SoundMagic E10
Klapid, mis näevad välja ja kõlavad palju paremini, kui nende hinnast võiks arvata. Siiski leiab sarnase hinna eest parem heliga mudeleid (näiteks järgnevad Sennheiseri klapid).
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/e10

Panasonic RP-HTX7
Stiilsed ja head esitama nii bassi, kesksagedusi kui ka kõrgeid helisid. Kerged, müra eest kaitsvate pallidega ja komplektis 2m. pikendusjuhtme ja 6,3 mm adapteriga.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/panasonic-rp-htx7

Sennheiser CX495
Sennheiser CX-300 ja CX-300 II on mitmete eelmiste aastate jooksul olnud odava hinnaklassi parimad in-earid. CX495 on nende järeltulija (ja asendaja) ning näeb välja täpselt, nagu eelkäijad aga kõlab veelgi paremini – jõuliselt ent neutraalselt kogu sagedusala osas. Selle raha eest superost.
What-Hi-Fi? test: http://www.whathifi.com/review/sennheiser-cx495

Etymotic mc5
Detailsed ja täpsed, head rütmi edastajad ent bassi osas üsna kahvatud. Seega sobilikud neile, kellele tänapäeva muusika liiga madalatele helile rõhuma kipub.
What-Hi-Fi? test: http://www.whathifi.com/review/etymotic-research-mc5

Slick Distribution SD50
Parimad odavad Bluetooth-kõrvaklapid.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/slick-distributions-sd50

BlackBox M10-RB
Parimad odavad müraeemaldusega kõrvaklapid. Ja lisaks tõhusale müraeemaldusega suudavad nad ka muusika mängimisega väga korralikult toime tulla. On mugavad peas ja head sõbrad rahakotile.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/blackbox-m10-rb

BlackBox i10
Parimad müravabad iPhone kõrvaklapid. Erinevalt tavalistest kõrvaklapiotsikusse ühendatavatest kõrvaklappidest on neil 30-klemmine ühendus, mis käib telefoni allosas olevasse pessa.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/blackbox-m10-rb

V-Moda Crossfade M-80
Parimad kõrvaklapid neid ise disainida soovijatele. Komplektis tuleb kaasa küll vaid üks, mustast harjatud metallist külgplaat ent neid saab tellida lisaks eri värvides ja lasta ka tootjal oma valikult sinna pilt peale graveerida. helipilt pole küll selle klassi kõige neutraalsem ja dünaamilisem aga see-eest on neil ka nutiseadmete juhtnupud.
What-Hi-Fi? ülevaade: http://www.whathifi.com/review/v-moda-crossfade-m-80

Etymotic hf3
Parimad coolid Hi-Fi kvaliteediga klapid
What-Hi-Fi? test: http://www.whathifi.com/review/etymotic-research-hf3

Phiaton MS300
Parimad klapid et olla silmapaistev aga mitte Beatside kandja.
What-Hi-Fi? test: http://www.whathifi.com/review/phiaton-ms-300

TDK ST700
Parimad Beats moodi klapid, kui Beatsid ise. Mugavamad ja oluliselt detailsema ja ruumilisema helipildiga, kui nende ülekõrvetatud bassiga konkurendid. Mitte kül loma hinnaklassi parimad klapid üldse aga oma trendiikoonidest rivaalidest kõrgelt üle.
What-Hi-Fi? test: http://www.whathifi.com/review/tdk-st700

 

Veel lisalugemist:

Valik erinevaid parimaid stuudiokasutuseks sobivaid kõrvaklappe:
https://www.musicradar.com/news/the-best-monitor-headphones-in-the-world-today-from-budget-options-to-high-end-studio-gear

 

https://www.elac.com/product/debut-c5/