Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 25.04.2019.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2019-2020 ehk EISA auhinnavõitjad

2019 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 55-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka 9-st riigist teistelt mandritelt, taas kord välja käesoleva...


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

ValiHeli.ee uudised, uued audio-video tooted ja tootetestid

Ülevaateid uudistoodetest ja tootetestidest märts-aprill 2012

JBL Onbeat ExtremeJätkame eelmistel kuudel alustatud tavaga kirjutada pikemalt audio-video tehnika maailmas toimuvast tuues teieni kokkuvõtteid eri toodete testiedust, värsket infot väljakuulutatud ja peagi ka meie lettidele jõudvatest toodetest jne.
Kevad toob meieni taas kord uue mudeliaasta ressiiverid paljudelt tootjatelt, uue tooteperekonna laseb oma kujundustarkvarast välja ka Adobe. ja nagu tavaks refereerime selliseid Hi-Fi ajakirju, nagu Home Theatre ja What Hi-FI?, Stereophile, Hi-FI Choice, Home Cinema Choice jt. 
Uudiseid lisandub jooksvalt. Head lugemist!

 

 

1. Alustame uudistega Adobelt.
Apple'i uue iPadi mudeli väljatulekule järgnenud rekordiline müük näitas, et selliste seadmete roll meie igapäevaelus saab edaspidi vaid kasvada. Ja et käia ajaga kaasas, lasi Adobe välja iPadide jaoks mõeldud versiooni Photoshopist  - Appi nimega Adobe Photoshop Touch (Android operatsioonisüsteemidel jooksev vastav programm on väljas olnud aga juba päris mitu kuud)
See iTunes poest 9,99€ eest müügilolev programm pakub iPad2 ja uuemate versioonid eomanikele võimalust kasutada Photoshopi täisversioonidest tuttavaid lihtsamaid piltide manipuleerimise tööriistu aga ka näiteks võimalust toimetada keerulisemate selektsioonide ja layeritega. Kuna see programm toetab sünkroniseerimist Adobe Creative Cloud teenusega (mis on küll tasuline), siis on tehtud töö kasutatav hiljem kodus lauaarvuti taga või mujal.
Photoshop Touchi omadustest ja võimalustest, kuidas selle programmi workflow-sse integreerimise abil pildistamise ja fototöötlusega tegelejad oma elu mobiilsemaks ja kergemaks saaksid teha, kirjutab Adobe oma aprillikuu Inspire-nimelise uudiskirja vastavas artiklis.
Lisainfot selle toote kohta saate Adobe tootelehelt.
Omapoolse kommentaarina soovitame tähelepanu pöörata selle Appi ühele olulisele puudusele - nimelt on salvestatavate piltide resolutsioonil piirang ja see on nii madal, kui 1600 x 1600 pixlit. Jääme lootma, et koos uue iPadi versiooni laiema levikuga lastakse välja uuendus, mis selle piirangu eemaldab.
Photoshopist aga ka edasi - nimelt on väljas uue, eeldatavasti suve teisel poolel välja tuleva Photoshop CS6 beetaversioon. Selle pilditöötlustarkvara omadustel me siinkohal pikemalt ei peatu, selle töö on teinud ära juba Photopointi asjatundlik kollektiiv oma blogis. Veel rohkem infot, tutvustavat videomaterjali ja ka allatõmbamislingi leiate Adobe vastavalt lehelt.


2.  Jätkame Adobe uudistega. Nimelt on lootust juba maikuus näha uut Creative Suite tooteperekonda nimega CS6. Selle esimene komponent Lightroom 4 on juba väljas ja müügil. Photoshop CS6 on aga beetaversioonina kõigile allalaetav ja testitav. Photopoint kirjutab oma blogis pikemalt: LINK
Ja nagu ka varasemate versioonide puhul, on ka nüüd vahetult enne uue versiooni väljatulekut võimalik kehtiva versiooni ostjal saada tasuta kaasa uuendusõigus saabuvale CS6 versioonile. Pikemalt sellest meie Adobe tarkvara lehelt


3. Esimese helitehnikat käsitleva ajakirjana refereerime aprillikuu Digi-t. Sellest võtab lausa 8 lehekülge enda alla What Hi-FI testitiimi läbiviidud iPod dokkide test, milles osalejaid ei rohkem ega vähem, kui tosinajagu.
Huvilistel soovitame kindlasti nimetatud Digi üles otsida, sest lugemist on tõesti palju ja pealegi on kõik kirjutatu arusaadavas eesti keeles. Meie jätame siinkohal pikad kirjeldused vahele ja piirdume võitjate ja meil müügis olevate toodete väljatoomisega.
Testi TOP 3 toodet olid:
JBL OnBeat Xtreme. (on laos, hind 475€) NB-sellega on võimalik dokkida ka iPade! Lisainfo: http://eu.jbl.com/jbl-onbeat-xtreme-eu/onbeat-xtreme.html
Arcam rCube (meilt tellitav, hind 450€). Lisainfo: http://www.arcam.co.uk/products,rseries,Portable-Audio,rcube.htm
Logitech S715i (hinnaklass ~130€, saadaval koos muu Logitechi kaubaga paljudes Eesti arvutipoodides).

Lisaks saab meilt veel mõningaid testis osalenud dokke. Näiteks Nad Viso 1, mis sai samuti maksimaalsed 5 tärni. See seade on samuti laos, hinnaks 519€. Teine selline maksimumhinde saanud seade on veel Monitor Audio ideck 200, mis on tellitav, hinnaks 350€.

Lõppu suur küsimus - mitmendaks jäi B&W Zeppelin Air? Vastus: see dokk jäeti teistele võiduvõimaluse pakkumiseks lihtsalt seekord testist kõrvale :)

4) Uued uudised siin juba aprilli lõpus-mai alguses. Kohtumiseni!