Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 25.04.2019.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2019-2020 ehk EISA auhinnavõitjad

2019 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 55-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka 9-st riigist teistelt mandritelt, taas kord välja käesoleva...


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Kõlarid, subwoofrid

Kõlarid, subwoofrid, kõlarikomplektid

Milline helitehnika müüja pakub Eestis kõige suuremat valikut kõlareid? Loomulikult ValiHeli!

Meil on esindatud on üle 80 kõlaritootja, meie kuulamisruumist leiab eri hinnaklasside parimaid demomudeleid üle 30-lt eri maailmanimega kõlarifirmalt hinnavahemikus 100 - 17000€/paar. Olete oodatud neid kuulama!


Allpool lingid nende tootjate hinnakirjadele, mis meie kodulehel väljas üleval.
Kui teid huvitav Hi-Fi tootja siin nimekirjas pole, siis võtke meiega ühendust - päris suure tõenäosusega saame suudame seda siiski pakkuda :)
Kui hinnakirjadest selle "kõige õigema" valimisega hätta jääte, siis küsige meie spetsialistidelt abi ja hinnapakkumist!


Acoustic Energy kõlarid
Amphion kõlarid
ATC kõlarid

Audio Note kõlarid
Audio Pro juhtmevabad Bluetooth ja Wifi multiroom kõlarid, aktiivkõlarid ja kaasaskantavad kõlarid
Avantgarde Acoustics High-End klassi ruuporkõlarid, subwoofrid

Bang & Olufsen Beoplay Beolab ja BeoSound helilahendused
Bluesound Hi-Fi juhtmevabad multiroom kõlarid
Bowers&Wilkins kõlarid, subwoofrid, kodukino kõlarite komplektid, installatsiooni- ja välikõlarid
Bose kõlarid, kõlarikomplektid, soundbarid
Boston Acoustics kõlarid, kõlarikomplektid, soundbarid
Cabasse disain-, Hi-Fi, kodukono kõlarid ja kõlarikomplektid, juhtmevabad/striimivad kõlarid
Cambridge Audio kõlarid, Minx juhtmevabad kõlarid ja kõlarikomplektid
Cerwin Vega kõlarid, subwoofrid

Canton kõlarid, subwoofrid, kõlarikomplektid 
Dali Hi-Fi ja installatsioonikõlarid, subwoofrid 
Definitive Technology kõlarid, subwoofrid

Devialet Phantom High-End klassi juhtmevabad kõlarid
Dynaudio kõlarid, subwoofrid, Music-seeria juhtmevabad kõlarid, stuudiomonitorid 
ELAC kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid
Focal kõlarid, stuudiomonitorid, installatsioonikõlarid 
Fyne Audio stereo- ja kodukino kõlarid ning subwoofrid

Genelec stuudiomonitorid ja aktiivkõlarid
Goldenear stereo- ja kodukino kõlarid, subwoofrid

Harman Kardon kodukino kõlarite komplektid
Heco kõlarid
Jamo kõlarid, kõlarikomplektid, subwooferid, niiskuskindlad väli- ja installatsioonikõlarid
JBL kõlarid ja LSR-seeria stuudiomonitorid
JBL Synthesis Hi-End, Hi-Fi stereokõlarid ja passiiv-stuudiomonitorid
KEF kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid, juhtmevabad Hi-Fi kõlarid 
Klipsch kõlarid, subwoofrid
Kudos Audio Hi-Fi kõlarid

Martin Logan elektrostaatilised kõlarid
Mission kõlarid
Monitor Audio kõlarid, kõlarikomplekid, subwoofrid
Paradigm Hi-Fi ja kodukino kõlarid, subwooferid

Pioneer kõlarid
PMC kõlarid ja stuudiomonitorid
Polk Audio kõlarid, subwoofrid, installatsiooni- ja välikõlarid, soundbarid
ProAc kõlarid
PSB kõlarid

Q Acoustics kõlarid, kodukino kõlarite komplektid, soundbarid
Quad stereoseadmed ja kõlarid

Quadral kõlarid
Rega kõlarid
REL subwoofrid
Sonos juhtmevabad kõlarid
Sonus Faber High-End ja Hi-Fi kõlarid

Spendor Hi-Fi kõlarid
SVS subwoofrid ja kõlarid
Tannoy kõlarid
Triangle kõlarid

Velodyne subwoofrid
Wharfedale kõlarid, subwoofrid, kõlarikomplektid
Yamaha kõlarid ja subwoofrid, soundbarid

 

Allpool väike valik toodetest, mille kohta oleme aegade jooksul põhjalikuma ülevaate koostada jõudnud:

Bowers&Wilkins Mini Theatre MT-50 ja MT-60D - oma klassi parimad kodukino kõlarite komplektid!

whf2012 mt60d 160Otsid väikest ja ilusat kõlarikomplekti, mis suudaks esitada kinosaaliga võrreldavat heli ja millega saaks kuulata ka muusikat? Siin see on!

Legendaarne ja palju auhindu võitnud B&W Mini Theatre on uues kuues ja uues sisus tagasi!  Selle kompaktne ja tagasihoidlik välimus peidab endas endisest veel rohkem võimet täita ruum rikkaliku ja detailirohke heliga, mis muudab muusika, filmide ja mängude nautimise põnevamaks kui kunagi varem! Auhinnatud What Hi-Fi? poolt kui 2012-2013 aasta parimad (disain-) kõlaripaketid! 
Kuula ja sa näed!

 

Loe edasi...

Tannoy HTS 101 ja HTS 201 kõlarikomplektid

Tannoy HTS 101

Need 2 kodukinokõlarite komplekti on justkui musternäited sellest, et ka suhteliselt väikestest kõlaritest koosnevast kooslusest on võimalik esitada heli, mis on ühteaegu võimas, tasakaalustatud, bassine kui ka muusika kuulamiseks sobiv. What Hi-Fi? andis oma 2011 aasta septembrinumbris Tannoy HTS 101-le maksimumhinde ja nimetas selle hetkel parimaks väikeseks kõlarikomplektis. Ja me ei näe põhjust nende hinnangus kahelda.

Loe edasi...

Bowers&Wilkins MM1 arvutikõlarid

B&W MM1B&W MM1 ei ole tavalised arvutikõlarid. Nad on justkui suured Hi-Fi kõlarid kahandatud arvutilauale sobivatesse mõõtmetesse. Ja nad mitte ainult ei näe suurepärased välja - nad teevad ka suurepärast häält, muutes su laua- või sülearvuti justkui Hi-Fi muusikakeskuseks. Aga ei saagi ju eeldata vähemat firmalt, kes on paljude maailmakuulsate kodu- ja stuudiokasutuses olevate kõlarimudelite taga. Kombineerides digitaalse signaalitöötluse ja aastakümnetepikkuse teabe tippkvaliteediga kõlarielementide tootmises, toovad Bowers&Wilkins MM1 kõlarid esile teie arvuti ja muusika tegeliku potentsiaali.
Bowers&Wilkins MM1 - EISA ehk Euroopa audio-video ajakirjanike hinnangul 2011-2012 aasta parimad multimeediakõlarid ja What Hi-Fi auhind: parimad arvutikõlarid 2011-2012!

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Bowers & Wilkins 805 Diamond riiulikõlarid - Euroopa parimad High-End kõlarid 2010-2011

B&W 805 Diamond kõlarid
Bowers&Wilkins 805 DiamondEuropean High-End Loudspeaker 2010-2011 - B&W 805 Diamond.
Bowers&Wilkinsi insenerid on teinud taas suurepärast tööd ja muutnud vana 805 mudeli oluliselt paremaks. Kevlarist kesksagedus/bassielemendi korpus on uus ja bass muutunud seeläbi oluliselt täpsemaks, kõrgsageduselemendiks on nüüd teistele uue 800-sarja liikmetele omane teemantkupliga element aga ka seda on parendatud ja viidud selle sagedusala erakordse 70kHz-ni. Tulemuseks silmapaistva ruumilisuse ja stereopildiga kõlarid.

Loe edasi...

Wharfedale DX-1 HCP 5.1 kodukino kõlarite komplekt

Wharfedale DX-1HCPDX-1 on Wharfedale uus 2011 aasta sügisel välja tulnud 5.1 kodukinokõlarite, mis mõeldud kvaliteetse (kodukino-) helipildi pakkumiseks ruumides, kus pole kohta suurte põranda- või riiulikõlarite tarbeks või kus sisustus nõuab ruumisäästlikku ja olemasoleva valge või musta mööbliga kokkusobiva helitehnika kasutamist. Väiksusele vaatamata on sel komplektil suurepärane, Wharfedale'le omane palju auhindu toonud detailne ja võimas heli ning välimus, mis on palju enamat, kui sellistele väikestele komplektidele tavaks.
What-Hi-Fi hinnang: selles hinnaklassis suurepärane valik!

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Bowers & Wilkins PM1 riiulikõlarid

Bowers & Wilkins PM1Bowers&Wilkins Prestige Monitor 1 - need on selle kuulsa inglise kõlaritootja uusimad mudelid, mis kõlavad justkui suured kõlarid väikeses riiulikõlari kestas. Bass, mis on täpne ja mahe ja tundub ulatuvat palju madalamele, kui numbrite põhjal seda arvatagi võiks, kõrgsagedused, mis mängivad välja 40 kHz-ni, nauditavat detailsust, ruumilisust ja täpsust pakkuv kesksageduste taasesitus koos eksklusiivse ja soliidse disainiga - neid kõlareid kuulama hakates oli raske neist lahkuda.... Lahusolek aga ei kestnudki kaua - 2014 aasta kevadest on PM1 demomudel ka meie salongis kõikidele huvilistele vaadatav ja kuulatav!
Hind: 2390€ /paar

Loe edasi...