Tootjad / Hinnad

Kõrvaklapid

2013 aasta parimad kõrvaklapid ehk What Hi-Fi? kõrvaklappide TOP 50 edetabel

top-headphonesWhat Hi-Fi? 2012 aasta oktoobrikuu number teeb supertesti, et selgitada antud hetke 50 parimat kõrvaklappi erinevates tüüpides ja erinevaks otstarbeks, alates mõnekümne eurostest lihtsatest nööpidest lõpetades 1000€ hinnaklassi jäävate tõeliste Hi-Fi imedeni. Ikka selleks, et teil, ostjatel, oleks kergem leida see, mis teie vajadustele kõige paremini vastab.

Toome siinkohal teieni need parimateks tunnistatud klapid, mis ka meie tootevalikus on (neid on 50-st 38 !!) (ja suur osa neist 38-st on demomudelite näol ka meie salongis väljas ehk siis kõikide huviliste jaoks enne ostu järele proovitavad);  nimekirja lõpus on aga välja toodud need mudelid, mida me (veel) pakkuda ei saa.
2015 aasta alguseks on nii mõnigi mudel sellest nimekirjast juba tootmisest maha võetud, lisandunud on aga mitmedki head mudelid (nagu Bowers&Wilkins P7, AKG K323XSi, Oppo PM1, Audio Technica ATH-M40x jt), seetõttu soovitame enne lõpliku ostuotsuse tegemist meie käest nõu küsida.

Loe edasi...

AKG kõrvaklapid

akg-harman-logoAKG kõrvaklappide hinnakiri seisuga 05.11.2016.

Tarneaeg: enamus tooted 1-2 päeva
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Audeze kõrvaklapid

AudezeUSA-s Californias tegutseva ja Hi-End kõrvaklappe tootva firma Audeze tee kõrvaklapimaailmas sai alguse aastal 2008, kui said kokku õiged juhid, insenerid jja materjalid ja ilmavalgust nägi esimene mudel LCD-1. Peale seda on neilt tulnud välja ridamisi uusi ja veel paremaid planar-magnetic tüüpi over-ear kõrvaklappe, viimastel aaastatel neile lisaks ka in-eare, juhtmevabu mänguriklappe ja lisaks avatud klappidele ka kinniseid mudeleid.

Audeze banner

Loe edasi...

Audio Technica kõrvaklapid

audio-technica-logo5Peaasjalikult oma professionaalse helitehnika poolt tuntud Jaapani firma Audio Technica kvaliteetsed kõrvaklapid on ka meie valikus! Hinnakiri seisuga 30.10.2019.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Beyerdynamic kõrvaklapid

newlogoJuba 1924 Berliinis alguse saanud perefirma Beyerdynamic kõrvaklappide hinnakiri seisuga 05.09 2018
Hinnad on eurodes, koos käibemaksuga.
Lisainfo: tootja kodulehekülg , Facebook: https://www.facebook.com/beyerdynamic/

 

Loe edasi...

Bose kõrvaklapid

boselogoBose in-ear, bluetooth-, spordi- ja aktiivse müraeemaldusega kõrvaklappide hinnakiri seisuga 20.10.2019

Loe edasi...

Bowers&Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

bowers-wilkins-pxAllpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers & Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 25.04.2019.
Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Denon kõrvaklapid. Nüüd paljud head mudelid soodushinnaga!

DenonDenoni kõrvaklappide valik pakub palju erineva otstarbe ja disainiga mudeleid, nii modernseid ja värvikirevaid, mis integreeruvad nutiseadmetega ja klassikalisi, ent ära proovitult kvaliteetseid.
Soovituslikud hinnad on antud seisuga 05.02.2017; meie hinna teada saamiseks külastage meie salongi või küsige pakkumist!
Demomudelitena on meil kuulatavad AH-D7200 Hi-Fi kõrvaklapid, AH-GC20 aktiivse mürasummutusega Bluetooth kõrvaklapid ning AGW-150 juhtmevabad in-ear kõrvaklapid.

Loe edasi...

Focal kõrvaklapid - Utopia, Stellia, Clear, Celestee, Sphear jt.

focal-logoMaailma mainekamate kõlaritootjate hulka kuuluva Prantsusmaa firma Focal on viimastel aastatel hakanud suurt rõhku panema oma kõrvaklapivaliku täiendamisele. Tulemus on üllatanud kõiki ja seetõttu tasub väga kvaliteetse heliga ja silmapaistva disainiga kõrvaklappide otsijail kindlasti Focaliga arvestada. Meie salongist leiate testimiseks nende Clear ja Elegia Hi-Fi klappide mudelid.

Loe edasi...

Grado kõrvaklapid. Nüüd kohal ka esimesed Grado Bluetooth klapid - GW100!

Grado logoAllpool on meie poolt pakutavate üle 60-aastase ajalooga Ameerika firma Grado kõrvaklappide hinnakiri seisuga 10.10.2018. Hinnad on koos käibemaksuga. Kallimate mudelite puhul küsige hinnapakkumist!
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Soovitame kindlasti lugeda What Hi-Fi? poolt testitud Grado toodete ülevaateid. 10-st testitud mudelist on 9 saanud maksimaalsed 5 tärni! Seega ei ole mitte vale öelda, et maailma parimad kõrvaklapid on Grado kõrvaklapid :)

Loe edasi...

HiFiMAN kõrvaklapid

logoDr Fang Bian pani Hifimanile aluse 2005 aastal New Yorgis, kui ta üliõpilasena ei suutnud rahulduda sel ajal levinud Walkmanite ja Discmanite kasutusmugavuse ja helikvaliteediga. 2007 aastal tuli välja esimene in-ear kõrvaklapimudel, millele järgnes esimene portatiivne muusikamängija. Hiljem koliti tootmine Hiinasse, valikusse lisandusid järjest paremad ja kallimad planar-magnetic kõrvaklapid ja neile mõeldud võimendid.

 

Loe edasi...

Klipsch kõrvaklapid. Nüüd ka uued 2020 aasta True-wireless mudelid

klipschPeamiselt kõlarite valmistamisega tuntust kogunud Ameerika tootja Klipsch on väga tugev ka kvaliteetsete kõrvaklappide valmistamises. Nende tootevalikus leiab mitmeid väga häid ja auhindu võitnud in-eare aga ka mudeleid Apple'i ja Android seadmetega kasutamiseks.

Loe edasi...

Meze kõrvaklapid

mezeaudioMeze Audio on uus tegija Hi-Fi klassi kõrvaklapimaailmas. Lühikesele tegutsemisajale vaatamata on nende silmapaistva disainiga tooted leidnud väga sooja vastuvõtu nii kasutajate kui ka ekspertide hulgas. 

Loe edasi...

Pioneer tavakasutaja ja DJ/stuudio-kõrvaklappide hinnakiri

Pioneer

Jaapani helitehnika firma Pioneer kodukasutaja ja DJ-klappide hinnakiri seisuga 01.09.2017.

Lisainfo Pioneeri audiotehnika kohta Pioneer.eu kodulehelt ja aadressilt http://www.pioneerdj.com/en/product/headphones/

 

Loe edasi...

Sennheiser kõrvaklapid

SennheiserSaksamaa üle 60 aastase ajalooga kõrvaklappide valmistaja Sennheiser toodete hinnakiri seisuga 15.03.2020
Tarneaeg: paljud tooted on meil oma laos, vähempopulaarsete mudelite korral on see umbes 1-2 nädalat.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

 

Loe edasi...

Shure kõrvaklapid

shure-logo-smallOma teada-tuntud peaasjalikult muusikutele, helitehnikutele, DJ-dele ja teistele heli-ala professionaalidele suunatud toodete kõrval on Shurel ka üht-teist igale muusikasõbrale - näiteks kõrvaklapid, mis mõeldud vastu pidama ja taasesitama heli võimalikult originaalilähedasel kujul. Just kõrvaklapid ongi need tooted. mis Shurelt meil esindatud.

 

Loe edasi...

Sieveking Sound Omega kõrvaklapihoidjad

sso 42009 aasta kevadel Müncheni High End messil esitletud Sieveking Sound Omega kõrvaklapihoidjad on olnud audiofiilide lemmikud sellest hetkest peale. Saksamaal naturaalsest puitvineerist tehtud alused on oma välimuse ja disainiga väärilised kaaslased ka suurematele ja kallimatele kõrvaklappidele nagu Grado, HiFiMan, Sennheiseri HD-seeria, Beyerdynamic ja isegi Staxx.

Loe edasi...

Sony kõrvaklapid, kõrvaklapivõimendid ja meediamängijad. Nüüd ka uued WH-1000XM5 mürasummutavad klapid!

9Sony kõrvaklappide valikust leiate palju häid mudeleid nii kaasaskantavate seadete jaoks (paljud mudelid on varustatud ka kontrollnuppude ja mikrofoniga nutitelefonide jaoks), Hi-Fi ja DJ-kõrvaklappe, aktiivse ja passiivse müraeemaldusega mudeleid ja RF- ja digitaalset signaaliedastust kasutavaid juhtmevabasid klappe. Esindatud on ka digitaalne 7.1 surroundheli pakkuv klapipaar.

Loe edasi...

Stax elektrostaatilised kõrvaklapid

stax-logo1950 aastal esimese tootega välja tulnud Jaapani firma Stax elektrostaatilised kõrvaklapid on juba algusest peale olnud oma klassi täielik tipp. Pakume nüüd ka teile võimalust neid erilisi tooteid endale soetada.
Toodete hinnakiri on seisuga 25.11.2018.

Loe edasi...

V-Moda kõrvaklapid UUS!

vmoda logoItaalia firma V-Moda disain- ja DJ-kõrvaklappide hinnakiri seisuga 18.01.2015

Loe edasi...