Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 25.04.2019.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2019-2020 ehk EISA auhinnavõitjad

2019 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 55-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka 9-st riigist teistelt mandritelt, taas kord välja käesoleva...


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Tootjad / Hinnad

Arhiveeritud tooted: Dali Ikon 6 MK II põrandakõlarid

Dali Ikon 6 MK2Dali Ikon 6 MKII - need on kõlarid, mis pälvisid EISA European Loudspeaker 2010-2011 auhinna! Selge üleolek sama hinnaskaala konkurentidest, meeldivalt pehme, ent lai ja täpne kõrgsagedusala, rikkalik ja tugev bass, loomuliku kõlaga kesksagedused, kõrge tundlikkus ja eksklusiivne välimus on märksõnad, mis tegid sellest kõlarist võitja. Kui sa soovid kuulata muusikat just sellisena, nagu see salvestati, siis need kõlarid on sulle!
Soovituslik jaehind: 1219€ / paar

 

Ikon 6 MK2Dali Ikon 6 MK2 kõlarid


Tehnilised andmed:
Sagedusriba 39-30000 Hz
Jaotussagedused 700, 2600, 14000 Hz
Tundlikkus (2.83V/1m) 89 dB
Takistus 6 Ohm
Max SPL 110 dB
Võimendi võimsus (8 Ohm) 25-180 W
Kõrgsageduselement 17 mm riba, 28 mm soft dome, kesksageduselement 165 mm, madalsageduselement 165 mm
Resonants-sagedus 39,5 Hz
Mõõdud (KxLxS) 100 x 19 x 35,5 cm, kaal 17,8 kg


Ikon 6 MK2Saadaval mustana ja heleda pähkli toonides, Limited Edition väljalaskena ka läikivas valges või läikivas mustas viimistluses!
Soovituslik jaehind: 1219€ / paar (läikiv valge ja läikiv must: 1369€/paar). Valgetele kõlaritele on võimalik lisana tellida ka valgeid kõlarikatteid!
Saadavus: laos

Demopaar neist kõlareist on ka meie salongis kuulamiseks/vaatamiseks väljas!

Lisainfo:
Dali.com tooteleht
What Hi-Fi? ülevaade

Koos teiste Ikon-seeria kõlaritega saab antud esikõlaritega koos komplekteerida samavõrd suurepärase DALI Ikon 6 Mk2 5.1 kodukino-kõlarisüsteemi. Küsi pakkumist!

Testiülevaated: 
What Hi-Fi? 5 tärni saanud ülevaade DALI Ikon 6 Mk2 5.1 paketist: LINK
i-Fidelity põhjalik ülevaade kõigist Ikon seeria kõlaritest: LINK

Vaata ka: Dali kõlarid ValiHeli.ee hinnakirjas

 

 

Ikon 6 MK2 kodukino     Ikon 5 MK2 white     Dali Ikon MK2    dali Ikon 6 EISA