Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 25.04.2019.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2019-2020 ehk EISA auhinnavõitjad

2019 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 55-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka 9-st riigist teistelt mandritelt, taas kord välja käesoleva...


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Tootjad / Hinnad

Arhiveeritud toode: B&W Zeppelin Air - parim Airplay toega juhtmevaba kõlar nüüd kõigest 395€ eest!

Zeppelin Air

2009 aastal tutvustatud ja hetkega parima portatiivse muusikamängija tiitli saanud B&W Zeppelin sai aastal 2011 väärilise tiitlipärija - uus Bowers&Wilkins Zeppelin Air on oma eelkäijast  veelgi parema heliga ja lisandus ka nr.1 uus tehnoloogia sel aastal - AirPlay, mis võimaldab sel seadmel striimida kõrge kvaliteediga muusikat juhtmevabalt otse iTunesiga varustatud arvutist või iPhone, iPad, iPod touch seadmest. Säilinud on aga futuristlik välimus, mis tõmbab tähelepanu igas ruumis ja heli, mis üllatab nii ruumilisuse, datailsuse kui ka jõulisusega.

 


Parim on saanud veel paremaks: uued ja paremad kõlarielemendid, uus signaaliprotsessor ja DAC (seni kasutati iPodi vms seadme sisest DACi), Airplay tugi (mis võimaldab näiteks panna ühes ruumis mängima sama lugu mitu Zepelin Airi ja luua sellega tõeliselt võimas peomeeleolu), võimalus ühendada seade USB kaabli abil arvutiga ja kasutada seda siis arvuti kõlarite asemel... Tulemuseks What Hi-Fi poolt maksumimhinne ja järgmine kokkuvõte:
"Fantastic sound and stunning streaming functions – with the Air, B&W has radically improved its iconic iPod dock"
Kogu test on loetav siin: http://www.whathifi.com/bw/zeppelin-air/review

2013 aastal, seoses uute Lightning ühenduspesaga Apple'i toodete väljatulekuga, lisandus valikusse ka dokkimisalusel Lightning ühendust kasutav mudel Zeppelin Air Lightning.
iPhone 5, iPod Touch (5th generation), iPod Nano (7th generation), iPad (4th generation), iPad Mini (1st generation), iPhone 5C, iPhone 5S, iPad Mini (Retina), iPad Air, iPhone 6, iPhone 6 Plus, Aipad Air 2 ja Aipad Mini 2 omanikel soovitame just see mudel valida - kuigi üle Airplay saate sellesse kõlarisse heli edastada sõltumata doki formaadist, siis oma seadme laadimiseks on soovitav ikkagi kasutada originaalühendust ja mitte konverterit selle jaoks.


Zeppelin AirTehnilised andmed:
Apple® AirPlay® technology
Universal docking port
Digital Signal Processing (DSP)
Digital amplifier
Switch mode power supply
USB streaming from PC / Mac®
iPod® / iTunes® sync
Flowport™
Remote control
Drive units 2x 25mm (1.0 in) Nautilus™ tube aluminium tweeter
2x 75mm (3.0 in) Midrange
Zeppelin Air1x 125mm (5.0 in) Subwoofer
Frequency response 51Hz – 36kHz ±3dB on reference axis
Frequency range -6dB at 36Hz and 42kHz
Amplifier power output 2x 25W (tweeter)
2x 25W (midrange)
1x 50W (subwoofer)
Input voltage 100V - 240V ~ 50/60Hz
Rated power consumption 100W
Standby power consumption 0.8W
Inputs iPod® / iPhone® (30-pin connector)
Zeppelin Air backNetwork (RJ45 Ethernet or Wi-Fi)
Auxiliary - analogue / optical digital (3.5mm mini jack)
Streaming, synchronization; firmware upgrades (USB 2.0)
Outputs Composite Video (RCA Phono)
Height 173mm (6.8 in)
Width 640mm (25.2 in)
Depth 208mm (8.2 in)
Net weight 6.2kg (13.5 lb)
Enclosure Gloss black with stainless steel trim
Zeppelin AirGrilles Black cloth

Hind: 599€ 395€
Saadavus: laos

Kohapeal olemas ka demoseade, mida saab ise lähemalt uurida ja kuulata.

Lisainfo:
Tootja koduleht LINK
What Hi-Fi maikuu numbri põhjalik ülevaade PDF kujul, kus tähelepanu all kõik uuendused ja kasutuse aspektid LINK (PDF, 2MB!)
Zeppelin Airi testi leiad ka ajakirja [Digi] 2011 aasta juulikuu numbris. Ainus, mis neile selle seadme juures ei meeldinud, oli hind...
EISA auhind parimale muusikakskusele 2011-2012: https://www.youtube.com/watch?v=n3LR5085TTw


Kui antud juhtmevaba kõlar jääb teie vajaduste jaoks liiga suureks, soovitame kindlasti vaadata ka teiste Bowers&Wilkins juhtmevabade kõlarite poole - Z2, A5 ja A7 ning 2014 aasta oktoobris tutvustatud B&W esimene Bluetoot kõlar T7 kannavad samuti endas selle tootja tavakõlarite DNA-d ja üllatavad nii oma fantastilise heli kui ka kvaliteedi ning disainiga.
Lisainfo: http://www.bowers-wilkins.eu/Wireless-Speakers/AirPlay-Speakers/Bluetooth-Speakers/overview.html 

AirPlay-C3  Pips11112-edit2  AirPlay-C4

Zeppelin Airi videotutvustus: