Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 25.04.2019.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2019-2020 ehk EISA auhinnavõitjad

2019 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 55-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka 9-st riigist teistelt mandritelt, taas kord välja käesoleva...


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Tootjad / Hinnad

Wharfedale kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid

Wharfedale

Wharfedale sai alguse 1932 aastal kui põhja Inglismaal Yorkshire maakonnas maalilises Wharfe jõe orus asuvas Ilkley linnakeses pani oma maja keldris sel ajal tundmatu Gilbert Briggs kokku oma esimese kõlari. Edasine on näide tõelisest eduloost: alustanud järgmisel aastal koos oma naisega väikeses laohoones Wharfedale Wireless Works nime all ametlikult kõlarielementide tootmist jõuti juba 5 aasta pärast ligi 10-tuhandese aastase tootmisnumbrini, põhjuseks rahva järjest suurem huvi raadioseadmete vastu. 1981 aastal sündis Diamond - müüduim kõlarite seeria maailmas, mis hetkel on jõudnud 11. seerianumbrini. Tänapäeval kuulub Wharfedale International Audio Group (IAG) koosseisu, omab suurimat kõlaritehast maailmas ja valmistab endiselt kõik kõlarite komponendid ise.

linton banner

 

Hinnakiri on seisuga 26.08.2019.
Paljud Diamond seeria kõlarid on meil laos, teiste mudelite tarne on 2-3 päeva kuni 2-3 nädalat.
Meie salongis on kuulamiseks väljas üle 10 erineva Wharfedale kõlari demomudeli selhulgas näiteks Linton Heritage ja uus Evo 4 seeria.

 

Lisainfo: tootja kodulehekülg
Facebook: https://www.facebook.com/wharfedalehifi
Youtube: 

 

Diamond 200 SeriesUued tooted/muudatused valikus:


2014 aasta lõpus kuulutati välja 100-seeriat asendav uus Diamond 200 seeria ja selle riiulkõlarid Diamond 210 ja 220, põrandakõlarid 230, 240, 250 ning keskkõlar 220C.
Kasutuses on uued materjalid korpuses, uued elemendid, parendatud filtrid jne. Veidi on kärbitud valikus olevate viimistluste arvu ent see on kõlarite soodsat hinnaklassi arvestades piisav - lisaks mustale ja valgele on valikus ka pähklipruun ja punane puit.
Pressiteade koos kõigi tähtsamate tehniliste andmetega LINK (PDF)
UUS! 2016 aasta märtsist on saada seda seeriat täiendama loodud kõlarid: suurem (6,5-tollise bassielemendiga) riiulikõlar Diamond 225 ja samuti suuremate kodukinolahenduste jaoks mõeldud topeltsuur (kaaluks sel lausa 14,5kg!) keskkõlar 240C.

reva4 walnut
2016 aasta algusest on tootmises uus ja nägus Reva seeria. Mudelite hulgast leiab 2 riiulikõlarit ja 2 põrandakõlarit, kodukino jaoks on olemas ka keskkõlar. Erinevaid viimistlusvariante on 3: must, valge ja punane puit, kõik need on lakitud.

2016 aasta teisest poolest on valikus juhtmevabad aktiiv-versioonid kõlaritest Diamond 220 ja Diamond 230 - mudelinimedega vastavalt D1 ja D2

 

2017 aasta augustist on müügil uus Diamond 11 seeria. Selle loomisel võeti aluseks Reva välja töötamisel saadud know-how ja see on kohe näha neile uutele kõlaritele peale vaadates nii elementide, viimistluste kui ka kõlarite kuju juures. Nii võibki öelda, et uue Diamond 11 seeria on justkui Reva, seda aga palju soodsama hinna juures (näiteks on kokkuhoid saavutatud viimistluse arvelt - see nimelt ei ole läikiv).
Valikus on 3 riiulikõlarit (huvipakkuvaim mudel neist keskmise suurusega Diamond 11.1), 3 põrandakõlarit (neist tooks esile väiksema Diamond 11.3) ja 2 keskkõlarit.
Augusti lõpu seisuga on meil salongis kuulamiseks väljas just need mainitud mudelid: Diamond 11.1 ja Diamond 11.3.
Esialgu on uus Diamond seeria saadaval musta ja valgena, hiljem lisanduvad pruun (pähkel) ja punakaspruun (rosewood)
Lisainfo Wharfedale kodulehelt: http://www.wharfedale.co.uk/product-list.php?all=1&cid=21 ja tehnilisi üksikasju tutvustav Youtube video https://youtu.be/apYqoFu8pNk
Sügisel lisandusid valikusse ka 3 uut, Diamond 11 seeriaga kokkusobiva välimusega subwoofrit SW-10, SW-12 ja SW-15.

 

dx2 hcc2018 aasta esimene uudistoode on uus kodukino kõlarite lahendus DX2 HCP, mis kujutab endast näiteks korteritesse jm väiksemate ruumide jaoks sobilikku väikesemõõdulist ja taskukohast kodukino kõlarite komplekti. Lahendusest pakutakse nii 5.0 kui ka 5.1 varianti (komplektis lisaks satelliitidele WH-D8 subwoofer), lisaks on võimalik 7.1 või Atmos-toega 5.1.2 komplekti koostamiseks soetada lisaks paar satelliite. Viimistlusvariante on 2: must ja valge, kõlarite küljed on kaetud vastavat värvi kunstnahaga, esiküljed on aga läikivad. Välimus ei ole ainus asi, mis eristavad neist DX-1 SE komplektist, mida asendama DX2 on mõeldud. Nii on uued satelliidid endisest parema heliga, ka on uus subwoofer täpsem (tegu on kinnises korpuses subwoofriga) ja võimsam. Väljas on ka esimesed ülevaated: märtsikuu Home Cinema Choice ütleb, et tegu on oma hinna juures uskumatult hea kooslusega :)
Lisainfo: http://www.wharfedale.co.uk/product.php?pid=117
Home Cinema Choice ülevaade: LINK

 

elysian munich"2019 aasta toob Wharfedale tootevalikusse rea uudismudeleid ja seeriaid. Esimene neist on 85 aastapäeva erimudel Linton Heritage, teine uuenenud Evo seeria (nüüd nimega Evo 4), mis lubab soodsas hinnaklassis teha tõelist revolutsiooni - kasutada korraga nii AMT kõrgsageduselementi kui ka 2-tollist soft-dome elementi. Seerias on 2 riiulikõlarit (suurem neist 3-ribaline), 2 põrandakõlarit, samuti 3-ribaline keskkõlar ja spetsiaalne on-wall surroundkõlar. Kolmas seeria on aga kui demonstratsioon Wharfedale oskustest - täiesti uus Elysian, mis koosneb ühest põrandakõlarist ja suureformaadilisest 3-ribalisest riiulikõlarist.

 

Testiülevaated jms:

Wharfedale kõlarite testid What Hi-Fi-s: LINK
Veel teste:
Diamond 230 HiFi.Review: "It is this blend of couthness, musicality and insight that makes Wharfedale's new Diamond 230 such a powerful all round performer."LINK
Diamond 200 HCP Trustedreviews: "The Diamond 220 HCP is a sensational-sounding speaker system at a great price, made all the better by its improved build quality". LINK
Diamond 220 Soundstage! Hifi: "These speakers are so much fun for so little cost that everyone should have a pair". LINK
Diamond 230 Hifireview: " "LINK
Diamond 240 AreaDVD: "Tippklass!".  LINK
Diamond 200 seeria kodukinokomplekt HiFiTest.de: "Tippklass!" LINK
Diamond 220 5.1 kodukinokomplekt Sound&Vision Magazine: "Astonishingly good!" LINK
Diamond 225 Stereophile: "Highly recommended"  LINK
Diamond D330 Hi-Fi News: "A compact, affordable and smart-looking floorstander that offers surprising levels of performance for the money"  LINK (PDF)
Diamond D320 Hi-Fi Choice: "A great little speaker that will perform well as part of any starter system"  LINK (PDF)


Allpoololevast hinnakirjast leiate viimase info tootjapoolsete soovituslike hindade näol.
Meie hinna teada saamiseks võtke ühendust või veel parem - külastage meie salongi, et saaksime koos kokku panna optimaalse lahenduse.


 

SEERIA / MUDELPILTVIIMISTLUSEDKOGUSSOOV. HIND
         
Airedale / Denton / Linton
linton      
Airedale    Antique Walnut Paar EOL
Airedale Heritage    Antique Walnut Paar EOL
Denton 80th Anniversary   Antique Walnut, Mahogany Red Veneer Paar 695
Denton 85th Anniversary   Antique Walnut, Mahogany Red Veneer Paar 745
Linton Heritage    Antique Walnut, Mahogany Red Veneer Paar 999
Linton Stands   Black + Walnut / Mahagony Paar 299
ELYSIAN  UUS!

elysian series      
Elysian 2   Black Piano, White Piano, Walnut Piano Paar 4990
Elysian 4   Black Piano, White Piano, Walnut Piano Paar 7490
         
EVO4  UUS!

evo4 series      
EVO 4.1   Black, White, Walnut Paar 599
EVO 4.2   Black, White, Walnut Paar 749
EVO 4.3   Black, White, Walnut Paar 1299
EVO 4.4   Black, White, Walnut Paar 1499
EVO 4.C   Black, White, Walnut Tk 699
EVO 4.S   Black, White, Walnut Paar 649
         
REVA
Lõpumüük!
revaseries white      
REVA-1   Black Piano, White Piano, Deep Rose Piano Paar 699
REVA-2   Black Piano, White Piano, Deep Rose Piano Paar 899
REVA-3   Black Piano, White Piano, Deep Rose Piano Paar 1399
REVA-4   Black Piano, White Piano, Deep Rose Piano Paar 1799
REVA-C   Black Piano, White Piano, Deep Rose Piano Tükk 599
         
         
Crystal 4        
Crystal 4.3 AV set (4.1 + 4.3 + 4.C)
  Black wood, White Sandex, Walnut Pearl Kompl. 699
         
Diamond Active        
Diamond A1 system   Black, White Kompl 895
Diamond A2 system   Black, White Kompl 1395
         
Diamond 11
       
Diamond 11.0   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 195
Diamond 11.1   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 345
Diamond 11.2   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 490
Diamond 11.3   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 785
Diamond 11.4   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 980
Diamond 11.5   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 1225
Diamond 11CC   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 215
Diamond 11CS   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 340
         
Diamond 200
Lõpumüük!
200series_group      
Diamond 210   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 205
Diamond 220   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 245
Diamond 225   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 375
Diamond 230   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 595
Diamond 240   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 845
Diamond 250   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Paar 1125
Diamond 220C   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Tükk 225
Diamond 240C   Black Wood, White Sandex, Walnut Pearl, Rosewood Tükk  
         
Quartz quratz series      
Quartz Q1   Black Wood Paar 159
Quartz Q7   Black Wood Paar 449
Quartz QC1   Black Wood Tükk 159
         
Obsidian        
Obsidian 600 Cinema Pack   Blackwood, Wenge, Teak Kompl. 849
         
Moviestar 5.1 komplektid        
Moviestar DX-1SE 5.1 HCP dx1 white Black, White Kompl. 649
Moviestar DX-2 5.1 HCP   Black leather, White leather Kompl. 649
Moviestar DX-2 Satellite pack   Black leather, White leather Kompl. 169
Moviestar DX-2 5.0 HCP   Black leather, White leather Kompl. 399
         
Subwooferid & Surround kõlarid        
WH-D8  WH-D8 2 Black Wood, White Sandex Tükk 279
WH-D10 WH-D10 Black Wood, White Sandex Tükk 399
WH-S8E   Black wood Tükk 229
WH-S10E   Black wood Tükk 299
SW10  UUS!   Black, white Tükk 499
SW12  UUS!   Black, white Tükk 549
SW15  UUS!   Black, white Tükk 699
Wharfedale DFS   Black Paar 199
         
Kõlarite jalad        
Wharfedale ST1   Black  Paar 199
         
Installatsioonikõlarid & lisad        
DC-6   White Paar 189
CD-8   White Paar 239
DW-6   White Paar 209
DW-8   White Paar 299
WCM-65   White Paar 159
WCM-80   White Paar 199
WWS-65   White Paar 209
WWS-80   White Paar 269
WOS-53   Black Paar 289
WOS-65   Black Paar 389